Autosklo Trend s.r.o.

Profesionálny prístup a nadštandardné služby sú pre nás samozrejmosťou.

Naša spoločnosť Autosklo Trend s.r.o. bola založená v roku 2011 v Nových Zámkoch. Priebehu deviatich rokov našej pracovnej nasadenosti sme sa neustále snažili zdokonaľovať a našim zákazníkom ponúknuť ten najlepší komfort z našich služieb. Našou primárnou službou je oprava a výmena autoskla pre všetky značky osobných vozidiel, nákladných vozidiel a autobusy. To znamená výmenu čelných a zadných automobilových lepených skiel v gumenom ráme či výmenu všetkých bočných sťahovacích a pevných skiel pre všetky osobné automobily, autobusy a kamióny. Okrem toho sa však zaoberáme aj čistením klimatizácií, poistením a obhliadkami vozidla.

Našim krédom je vždy pracovať efektívne, profesionálne a kvalitne za výhodné ceny. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, či sa jedná o súkromného zákazníka alebo firmy s väčšími flotilami automobilov. 

Prvoradá je pre nás kvalita. Používame len kvalitné materiály, ktoré používajú automobilky v prvovýrobe. Pri našej spoločnosti sa môžete spoľahnúť na odborne vyškolených montážnikov, ktorí pracujú podľa štandardov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať klientom ten najlepší výsledok. Preto sa osvedčené technológie a technické postupy snažíme aktualizovať dnešným trendom.

Od roku 2013 sme partnerom spoločnosti Autosklo H&D s.r.o., ktorá sa v oblasti opravy a výmeny autoskiel pohybuje už viac ako 25 rokov.

Sme zmluvným partnerom všetkých poisťovní: AXA, Allianz, Uniqa, Kooperativa, ČSOB poisťovňa, Generali, Komunálna poisťovňa, Wustenrot, Groupama a Union.

Takisto sme partnerom aj pre operatívné leasingove spoločnosti: Lease Plane Slovakia, Business Lease, Arval, Avis, ČSOB leasing, ALD Automotive, Fraikin, VW finančné služby.

Potrpíme si na Vašom pohodlí a preto nemusíte nikam chodiť. Všetky obhliadky vykonáme priamo v našich priestoroch.

O nás
O nás
O nás
logo-partneri-Alianz-2
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
logo-partneri-lease-plan
logo-partneri-business-lesae
logo-partneri-CSOB-operativny-lizing
logo-partneri-avis
logo-partneri-fraikin
logo-partneri-arval

9 600+

Vymenených skiel

Za našu existenciu sme vymenili viacej ako 990 auto skiel a tým pomohli našim zákazníkom.

8 200+

Spokojných zákazníkov

Sme partnermi poisťovaní a servisov. Preto sa k nám naši zákazníci radi vracajú.

9

Rokov skúseností

Za tento čas sme nazbierali množstvo skúseností. Patríme k sieti servisov Autosklo H&D.

100%

Odvedená robota

Na spokojnosti naši zákazníkov nám záleží a preto sa snažíme robiť našu prácu na 100%. Certificate of exelence

Kontaktný formulár

  Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

  Ohodnotili nás

  • Menili nám čelná sklo. Ráno som auto odovzdala a poobede bolo sklo hotové. Za kvalitnú prácu dávam 5 hviezdičiek. Plus ďalsiu hviezdu by som dala za ochotu a ústretovosť! Ďakujem! Určite odporúčam.

   Ludmila E.

  • Ochotný personál, potreboval som zalepiť zrkadlo naspäť, poradili, pomohli...bol som spokojný, a v dnešnej dobe je to málokedy.

   Peter V.

  • Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom a najmä s rýchlou a kvalitnou prácou.

   Kristína M.

  • Veľmi som spokojný s prácou a s prístupom personálu.

   Tomáš B.

  • Rýchla a kvalitná práca. Primeraná cena.

   Jozef P

  • Spokojnosť, ochota, rýchlosť.

   Ján K.